Tepelné čerpadlo Nibe F1155 PC, 6kW

Kód: SOLAR 22
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Tepelné čerpadlo Nibe F1155 PC, 6kW
271 161 Kč 224 100 Kč bez DPH
Na dotaz

Tepelné čerpadlo Nibe F1155 PC, 6kW

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tepelné čerpadlo Nibe F1155 PC, 6kW

První tepelné čerpadlo systému země-voda a voda-voda vybavené plynulou regulací výkonu kompresoru. Revoluční řešení zahrnující kompresor řízený frekvenčním měničem s instalovaným inteligentním řídicím systémem. Již v základním provedení kompatibilní s NIBE Uplink.

Zvenku vypadá stejně jako jakékoli jiné běžné čerpadlo země-voda, avšak uvnitř najdeme mnoho zcela nových prvků. Nastupuje nová generace tepelných čerpadel!

NIBE Fighter 1155 PC je prvním tepelným čerpadlem systému země-voda a voda-voda, které je vybaveno plynulou regulací výkonu kompresoru (1,5-6 kW). Jeho revoluční konstrukce zahrnuje kompresor řízený frekvenčním měničem s instalovaným inteligentním řídicím systémem.

To znamená, že se tepelné čerpadlo v kterémkoli okamžiku automaticky přizpůsobí požadavkům na vytápění dané budovy. Když je třeba více topného výkonu nebo více teplé vody, jeho výkon se zvýší, když je potřeba tepla nižší, sníží se příslušným způsobem otáčky kompresoru a výkon se sníží.

 

Tepelné čerpadlo s nejvyšším ročním topným faktorem

Vzhledem k tomu, že toto tepelné čerpadlo pracuje za optimálních provozních podmínek po celý rok, maximalizuje své přínosy a minimalizuje provozní náklady.

Protože kompresor a oběhová čerpadla jsou řízeny frekvenčním měničem, nemusí být toto tepelné čerpadlo projektováno s výkonovou rezervou, což současně vede ke zvýšení jeho celoroční průměrné účinnosti a nižším provozním nákladům.

Rozšiřujte, postavte bazén, renovujte …

Zvolíte-li Fighter 1155 PC, získáváte možnost dalšího zvětšování vytápěných prostor. Jeho vysoký výkon (max. 6 kW) vám umožní v budoucnu rozšířit váš dům i postavit vytápěný bazén bez nutnosti zvyšování instalované kapacity tepelného čerpadla. Další výhodou je, že vyžaduje malý montážní prostor a snadno se instaluje.

  • Automatické nastavení výkonu od 1,5 do 6 kW podle aktuálních potřeb tepla pro danou budovu.
  • Je vybaveno řídicím systémem, který zajišťuje optimální a bezpečný provoz. Na LCD displeji se zobrazují přehledné informace o aktuálním stavu tepelného čerpadla, jeho době provozu i o všech důležitých teplotách.
  • Integrované hodiny pro naplánování ohřevu extra teplé vody a snižování či zvyšování teploty na výstupu.
  • Příprava pro připojení dalšího externího ohřívače teplé vody, rekuperační jednotky, ohřevu bazénu atd.
  • V horkých letních dnech umožňuje chlazení pomocí konvektorů s ventilátory.
  • Příprava pro řízení dvou otopných systémů s různými provozními teplotami, například radiátorů a podlahového topení.

Ovládejte a kontrolujte své tepelné čerpadlo pomocí internetu nebo mobilního telefonu

Po instalaci komunikačního modulu můžete snižovat či zvyšovat pokojovou teplotu, aktivovat ohřev extra teplé vody nebo jen zkontrolovat, zda vše funguje tak, jak má, ať jste kdekoli na světě, pomocí internetu nebo SMS. Navíc je možné ovládat podobně jednoduchým způsobem případný alarm či ochranu proti zamrznutí.

A chcete-li mít pohodlí dokonalé, můžete se dohodnout se servisní organizaci, aby se postarala o řízení vašeho vytápění pomocí komunikační jednotky RCU 11.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: