Vzhledem ke zvýšenému množství objednávek je minimální výše objednávky z e-shopu stanovena na 50 000,- kč (tento limit se nevztahuje na elektrocentrály).

Solární parky

Vážení zákazníci, partneři,
 
zcela jistě jste zaregistrovali nové možnosti podpor a forem dotací, které opětovně nabízejí široké možnosti pro výstavbu profitabilních fotovoltaických solárních parků. Tento dotační trend s námi bude dle akčních a strategických plánů EU s jistotou do roku 2027, otevírají se tak nyní opětovně možnosti výstavby profitabilních solárních projektů velkého rozsahu. Vzhledem k jistotě dotačních podpor do roku 2027 pro FVE a obecně obnovitelné zdroje energie se dá konstatovat, že je možno stále s bezpečnou časovou rezervou realizovat záměry výstavby i těch projektů, které jsou teprve na samotném počátku fáze myšlenky podnikatelského záměru. 
 
Firma Krel Central a.s. se zabývá projektováním, výstavbou, popřípadě výkupem solárních projektů v jakékoliv fázi realizace, včetně pouhého výkupu vhodných pozemků pro realizaci velké FVE. Tušíte, že takový máte? Nebo jste si jisti a chtěli byste s námi probrat možné formy spolupráce, ať už na bázi projektu, cenové nabídky, výstavby či výkupu pozemku či celého projektu? Neváhejte se na nás obrátit skrze formulář níže: 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení