Investice

letak_investice
   

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se investice nebo jste již plně rozhodnuti a chcete se pouze domluvit jakým způsobem proběhne nákup, tak vás poprosíme o vyplnění kontaktního formuláře (především vás žádáme o uvedení vašeho telefonního čísla do kolonky "zpráva") a pověřený pracovník vás během několika hodin bude kontaktovat na telefonní číslo, které uvedete do dotazníku.


Pokud se rozhodnete dluhopis zakoupit:

a) Naše firma vám odešle e-mailem smlouvu o koupi dluhopisu, kterou máte k nahlédnutí níže - ("Smlouva o úpisu a koupi dluhopisů"), kterou podepíšete a vyfocenou mobilním telefonem nebo oscanovanou odešlete zpět na náš e-mail, my si smlouvu uschováme (taktéž by jste měli učinit i vy). Poté vám zašleme e-mail s platebními údaji (o převodu), převod musíte uskutečnit do 72 hodin od odeslání podepsaného dokumentu na náš e-mail. Pokud vše proběhne jak má a veškeré body budou splněny, přijde vám cenný papír - ("Dluhopis" - k nahlédnutí níže) do vlastních rukou poštou a to do 14-ti pracovních dnů.


b) Naše firma vám odešle kurýrní službou k podepsání smlouvu o koupi dluhopisu, kopii smlouvy vám kurýr nechá a druhou podepsanou kopii nám kurýr zasílá zpět. (u této příležitosti se dá platba dluhopisu provést přímo přes kurýra a to kartou), pokud se však rozhodnete pro platbu převodem, tak platí následující - Po obdržení vámi podepsané smlouvy, vám přijde e-mail s platebními údaji, převod musíte uskutečnit do 72 hodin od podepsání dokumentu. Pokud vše proběhne jak má a veškeré body budou splněny, platí stejný závěr jako v bodě "a".

Z jakého důvodu naše firma nabízí dluhopisovou investici pouze na našich stránkách?

Vzhledem k tomu, že většina inzertních dluhopisových portálů si účtuje nemalé provize za zprostředkování prodeje dluhopisů, se naše firma rozhodla nabídnout emisi sama, bez poplatků zprostředkovateli. Ušetřené peníze budou také investovány do rozvoje společnosti.

 

NA CO BUDOU VAŠE INVESTOVANÉ PENÍZE POUŽITY? Podívejte se zde:

celkova rozvaha projektu

 

JAK BUDE VYPADAT DLUHOPIS KTERÝ VÁM DOMŮ PŘIJDE? podívejte se zde:

vzor dluhopisu

 

butonn_smlouva o upisu butonn_emisni podminky rucitelske prohlaseni

 

žádáme vás o uvedení telefonního čísla do kolonky "zpráva" 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: