Vzhledem ke zvýšenému množství objednávek je minimální výše objednávky z e-shopu stanovena na 50 000,- kč (tento limit se nevztahuje na elektrocentrály).

Výhody systémů solárních vodních čerpadel

Solární energie má mnoho výhod, zejména pokud jde o zemědělské využití. Donekonečna se mluví o využití solární energie, výhodách solární energie, různých způsobech, jak použít solární energii ve vašem majetku a dalších. Zjistěte, proč jsou solární vodní čerpadla obecně tak prospěšná pro zemědělské použití. Pokud uvažujete o instalaci solárních vodních čerpadel na svém pozemku, ať už jde o farmu, chatu v horách nebo jiné, věříme, že potřebujete znát všechny výhody, které mohou nabídnout.

K čemu slouží solární čerpadlo?

Solární čerpadlo čerpá vodu stejnosměrného proudu. Je poháněno sluneční energií. Zakoupit si můžete různé druhy solárních čerpadel jako jsou solární fotovoltaika, solární čerpadlo na tepelnou vodu a čerpadlo na teplou užitkovou vodu. Jsou vhodné k zavlažování zemědělské půdy, na čerpání vody ze studny, ale využijí je například i nemocnice pro ohřev vody do sprch.

Nepotřebujete externí napájení

Jednou z největších výhod solárních vodních čerpadel je skutečnost, že je můžete použít kdekoli. I když máte na svém pozemku studnu, kilometry od jakéhokoli zdroje energie, stále budete moci čerpat vodu ze studny díky solární energii. Vše, co potřebujete, je slunce a solární panely, aby to fungovalo. To znamená, že nemusíte utrácet tisíce za to, abyste dostali zdroj energie do své studny nebo našli alternativní zdroj energie, jako je větrný mlýn (který může být drahý a vyžaduje hodně údržby). Solární energie je spolehlivý způsob, jak napájet vaše vodní čerpadla v odlehlých oblastech.

Minimální provozní náklady

Protože energie pochází ze slunce, váš účet za energie se drasticky sníží. Systémy solárních čerpadel nemají velké provozní náklady, protože jsou přirozeně poháněny sluncem. Nemusíte platit hromady peněz pokaždé, když čerpadlo zapnete. Místo toho šetříte peníze a čerpáte vodu za přijatelnější cenu! Solární vodní čerpadlo je skvělá investice, která vám dlouhodobě vydělá peníze.

 

Snadná údržba

Solární vodní čerpadla se také snadněji udržují než jiné zdroje energie čerpadel. Tyto čerpací systémy mohou běžet roky bez nutnosti jakékoli údržby. Nemají mnoho mechanických součástí, takže je méně pravděpodobné, že se porouchají a budou vyžadovat nové díly nebo opravy. Mnoho zákazníků provozuje své systémy solárních čerpadel více než 10 let, aniž by potřebovali jakoukoli údržbu. Samozřejmě, čím více připravíte svůj systém solárního čerpadla, tím déle bude fungovat bez nutnosti údržby. Příkladem je instalace odkapávacího otvoru pro váš systém solárního čerpadla, pokud žijete v oblasti s mrazivými teplotami. Pokud to zanedbáte, vaše čerpadlo se může zničit. Údržba je také cenově dostupnější, pokud jde o solární vodní čerpadla. Jedním z jediných úkolů údržby, které budete muset udělat, je čištění solárních panelů jednou ročně, aby fungovaly efektivně.

Můžete je kdykoliv přesunout

Pokud potřebujete systém vodního čerpadla nebo zdroj energie, který se může pohybovat, solární čerpadlo je nejlepší volbou. Ať už musíte svůj systém přesunout kvůli sezónním změnám nebo chcete přemístit hospodářská zvířata, systém vodního čerpadla, který se může přesunout na jiné místo, je skvělou volbou. Solar usnadňuje přesun a přemístění v závislosti na systému, který získáte. Pokud potřebujete systém, který nemusí zůstat stát, solární systém je pro vás tou nejlepší volbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení