Get Adobe Flash player

Automatické řízení elektrocentrály Karel Řehák

  • Vyrábíme a dodáváme sofistikovaná řešení pro zálohování dodávek elektrické energie pro firmy i domácnosti.
  • Dodáváme automatické záložní elektrocentrály, s použitím certifikovaných jednotek řady ATS RG10 a RG30 pro automatický start elektrocentrál, provádíme jejich instalaci a servis.
  • Dodáváme benzínové elektrocentrály MiT Plzeň s nejmodernějšími motory HONDA, Honda řady EM a EU, BRIGGS & STRATTON řady PROMAX

 

Řídící panel pro automatický start elektrocentrál – ATS RG10/30 s jednotkou RX500

Řídící panely RG10/30 osazené jednotkou RX500 slouží k zajištění automatického startu elektrocentrály po výpadku napětí elektrické sítě a přepnutí elektrocentrály k zálohované síti a po znovunaběhnutí el. napětí jejímu korektnímu odpojení. Jednotka je řízena mikroprocesorem a ovládá se přes konzoli s dvouřádkovým LCD displayem (čeština). Tyto jednotky jsou výsledkem vlastního vývoje s využitím dlouhodobé zkušenosti z minulých aplikací a jsou základním řídícím prvkem námi upravených a dodávaných elektrocentrál s automatickým startem.
Všechny naše zařízení mají platné certifikáty EZÚ a CE.
Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis vč. poradenství.

 

sm-behrx-500

Řídící jednotka RX 500 firmy Karel Řehák

 

Technický popis

Konsole MANU

Konsole v režimu MANU

 

Cenová kalkulace

Součástí naší komplexní dodávky je návrh, dodání a instalace elektrocentrály s automatickým startem a následná elektro revize a připojení do rozvodné sítě. Po finální instalaci dále nastavení parametrů panelu, podrobné seznámení uživatele s provozem a ovládání řídící jednotky.

Konkrétní cenovou nabídku Vám rádi vypracujeme po obdržení Vašich požadavků.

Záruka

Na náš výrobek – řídící jednotku RX500 poskytujeme rozšířenou záruku až na 5 let. Záruční doba elektrocentrály se řídí dle podmínek výrobce.

Hledáme partnery

Nabízíme spolupráci regionálním elektromontážním firmám na montáž a servis automatických elektrocentrál

Hledáme partners - firma Karel Řehák

V případě zájmu nás kontaktujte